OZNAM PRE ZÁKAZNÍKOV - z dôvodu čerpania dovolenky budú objednávky prijaté po 28.07.2022 po 12:00 hod, postupne vybavené po 15. 08.2022. Ďakujeme za pochopenie :)

Dr.Beckmann Kaffemaschinen tabs, čistiace tabletky do kávovaru - 6 ks

3,29 € 2,74 € bez DPH 0,55 € / 1 ks
Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
17.8.2022

pre všetky štandardné a plne automatické kávovary

nemecko-mapa  beckmann

Detailné informácie

Podrobný popis

Dr.Beckmann Kaffemaschinen tabs, čistiace tabletky do kávovaru - 6 ks

  • Vhodné pro AEG, Bosch, Jura, Saeco, Siemens, Senseo a mnoho dalších

Pre dokonalý pôžitok z kávy a dlhú životnosť kávovaru je dôležité zariadenie pravidelne čistiť. Pri každom použití kávovaru sa totiž usadzujú kávové tuky a oleje, čo môže mať vplyv na fungovanie kávovaru. Dr. Beckmann čistiace a ošetrujúce tablety odstraňujú všetky zvyšky kávy a spoľahlivo chráni váš kávovar.

Použitie:

Plne automatické prístroje a stroje s čistiacim programom - postupujte podľa pokynov výrobcu

Plne automatické stroje s priestorom pre mletú kávu - vložte tabletu do priehradky na mletú kávu, umiestnite šálku pod hubicu a spustite proces prípravy mletej kávy. Po prechode 1/2 šálky vody vypnite zariadenie na 8 minút (hlavný vypínač), potom ho znova zapnite a ukončite cyklus. Tento proces varenia (už bez tablety) opakujte aspoň trikrát. Potom vyberte varnú časť a dobre ju opláchnite pod čistou vodou. Pred opätovným použitím stroja nechajte znovu pretekať dve šálky vody bez použitia kávového prášku.

Zariadenia bez komory na mletú kávu - tabletu rozpustite v nádobe s teplou vodou. Vyberte varnú časť. Očistite sitá a výstupný kanál pripraveným čistiacim roztokom a špongiou alebo kefou a nechajte pôsobiť 5 minút. Proces čistenia opakujte najmenej 3-krát. Potom sparovaciu jednotku dobre opláchnite pod čistou vodou a vložte ju späť na miesto. Ak chcete vyčistiť odkvapkávaciu misku (pre vyššie uvedené typy zariadení), vložte tabletu do odkvapkávacej misky a naplňte ju 2/3 teplou vodou. Doba expozície cca 30 minút, potom dobre opláchnite.

Zariadenie Portafilter - pred čistením prístroj vypnite a nechajte ho vychladnúť (nebezpečenstvo popálenia). Vyberte varnú hlavu, sitá a portafiltr a vložte do nádoby. Pridajte tabletu a naplňte ju teplou vodou. Po 30 minútach pôsobenia opláchnite všetky časti pod čistou vodou a znovu ich vložte. Pred použitím zariadenia nechajte pretekať šálka vody

Termosky / kanvice na kávu - vložte tabletu do termosky alebo do kanvice na kávu, 2/3 naplňte teplou vodou a nechajte pôsobiť 30 minút; potom dobre opláchnite

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie