Z technických príčin budú objednávky, ktoré boli prijaté po 25.09. po 12:00 vybavené a odoslané až 30.09. Ďakujeme za pochopenie.

Dr.Beckmann Kaffemaschinen tabs, čistiace tabletky do kávovaru - 6 ks

3,29 € 2,74 € bez DPH 0,55 € / 1 ks
Skladom (18 ks)

pre všetky štandardné a plne automatické kávovary

nemecko-mapa  beckmann

Detailné informácie

Podrobný popis

Dr.Beckmann Kaffemaschinen tabs, čistiace tabletky do kávovaru - 6 ks

  • Vhodné pro AEG, Bosch, Jura, Saeco, Siemens, Senseo a mnoho dalších

Pre dokonalý pôžitok z kávy a dlhú životnosť kávovaru je dôležité zariadenie pravidelne čistiť. Pri každom použití kávovaru sa totiž usadzujú kávové tuky a oleje, čo môže mať vplyv na fungovanie kávovaru. Dr. Beckmann čistiace a ošetrujúce tablety odstraňujú všetky zvyšky kávy a spoľahlivo chráni váš kávovar.

Použitie:

Plne automatické prístroje a stroje s čistiacim programom - postupujte podľa pokynov výrobcu

Plne automatické stroje s priestorom pre mletú kávu - vložte tabletu do priehradky na mletú kávu, umiestnite šálku pod hubicu a spustite proces prípravy mletej kávy. Po prechode 1/2 šálky vody vypnite zariadenie na 8 minút (hlavný vypínač), potom ho znova zapnite a ukončite cyklus. Tento proces varenia (už bez tablety) opakujte aspoň trikrát. Potom vyberte varnú časť a dobre ju opláchnite pod čistou vodou. Pred opätovným použitím stroja nechajte znovu pretekať dve šálky vody bez použitia kávového prášku.

Zariadenia bez komory na mletú kávu - tabletu rozpustite v nádobe s teplou vodou. Vyberte varnú časť. Očistite sitá a výstupný kanál pripraveným čistiacim roztokom a špongiou alebo kefou a nechajte pôsobiť 5 minút. Proces čistenia opakujte najmenej 3-krát. Potom sparovaciu jednotku dobre opláchnite pod čistou vodou a vložte ju späť na miesto. Ak chcete vyčistiť odkvapkávaciu misku (pre vyššie uvedené typy zariadení), vložte tabletu do odkvapkávacej misky a naplňte ju 2/3 teplou vodou. Doba expozície cca 30 minút, potom dobre opláchnite.

Zariadenie Portafilter - pred čistením prístroj vypnite a nechajte ho vychladnúť (nebezpečenstvo popálenia). Vyberte varnú hlavu, sitá a portafiltr a vložte do nádoby. Pridajte tabletu a naplňte ju teplou vodou. Po 30 minútach pôsobenia opláchnite všetky časti pod čistou vodou a znovu ich vložte. Pred použitím zariadenia nechajte pretekať šálka vody

Termosky / kanvice na kávu - vložte tabletu do termosky alebo do kanvice na kávu, 2/3 naplňte teplou vodou a nechajte pôsobiť 30 minút; potom dobre opláchnite

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: