Čistiaca pena na okná a sklo Glas Schaum Deluxe - 500 ml

1,75 € 1,46 € bez DPH 3,50 € / 1 l
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.11.2022

čistiaca aktívna pena pre krištáľovo čisté povrchy

  • na čistenie skla, smaltovaných, keramických a lakovaných povrchov...
  • ľahko odstraňuje mastnotu, špinu, otlačky prstov a prach z okien, zrkadiel, sklenených stolov, apd.
  • dodáva lesk oknám v aute, kachličkám na stene, smaltovým povrchom kuchynských zariadení
  • pomáha proti zahmleniu a oparu

 anglia

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistiaca pena na okná a sklo Glas Schaum Deluxe - 500 ml

čistiaca aktívna pena pre krištáľovo čisté povrchy

Vysoko účinný aromatický produkt vo forme aktívnej peny na čistenie skla, smaltovaných, keramických a lakovaných povrchov. Nezanecháva šmuhy alebo stopy.

Na použitie v:

  • v automobile: vonkajšie a vnútorné povrchy svetlometov a svetiel, vonkajšie a vnútorné zrkadlá. Vďaka novému zloženiu zabraňuje odrazu svetla, ľahko odstraňuje zvyšky hmyzu,
  • v domácnosti aj v kancelárii: okná, zrkadlá, televízne obrazovky, monitory, keramické obklady a terakota, kuchynský a kancelársky nábytok, domáce spotrebiče nehrdzavejúca a smaltovaná oceľ.

Tento výrobok má antistatické vlastnosti, ktoré zabraňujú opätovnému usadeniu prachu a nečistôt na vyčistenom povrchu. Môže sa používať pri teplote do -5 ° C. Neutrálna farba, plasty a guma.
Použitie: Pred použitím dobre pretrepte! Postrekujte zo vzdialenosti 25 - 50 cm s ovládačom vo zvislej polohe na sklenenú plochu a nechajte ho chvíľu pôsobiť. Potom ich utrite suchou handrou a vyleštite do sucha.
 
Zloženie: Aniónové povrchovo aktívne látky <5%, vonné látky, LINALOOL, ALKOHOL, BENZOÁT SODNÝ.

Použitie:  Dôkladne pretrepte. Striekajte vo vzdialenosti 20cm od povrchu (nie na drevo). Vyleštite do vysokého lesku čistou mäkkou suchou handričkou alebo papierovou utierkou. 

horlavina     safe_icon_01    safe_icon_02

Pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Nevdychujte aerosóly. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len na dobre vetranom mieste. Pri podráždení omyte kožu vodou a mydlom.

Upozornenie:
Pozorne čítajte a dodržiavajte inštrukcie na aerosólovej náplni. Tlaková nádoba: Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 °C. Extrémne teploty sa môžu vyskytnúť v automobiloch a v blízkosti kachieľ alebo krbov. Nestriekajte na elektrické kachle, zdroje tepla a elektrické zariadenia. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, cigariet, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla, akýchkoľvek elektrických zariadení, ako je televízor a pod. Úmyselná inhalácia prípravku môže byť zdraviu škodlivá až smrteľná. Neprepichujte a nespaľujte, a to ani po použití. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Zabráňte úmyselnej inhalácii. Nestriekať na potraviny, tkaniny, povrchy. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla a zapnutých elektrických zariadení.

Špecifická rizikovosť:
Extrémne horľavý AEROSOL

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MO Avatar autora | 21.9.2020
Super vec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: