OZNAM PRE ZÁKAZNÍKOV - z dôvodu čerpania dovolenky budú objednávky prijaté po 28.07.2022 po 12:00 hod, postupne vybavené po 15. 08.2022. Ďakujeme za pochopenie :)

Čistiaca pena na okná a sklo Glas Schaum Deluxe - 500 ml

1,75 € 1,46 € bez DPH 3,50 € / 1 l
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
15.8.2022

čistiaca aktívna pena pre krištáľovo čisté povrchy

  • na čistenie skla, smaltovaných, keramických a lakovaných povrchov...
  • ľahko odstraňuje mastnotu, špinu, otlačky prstov a prach z okien, zrkadiel, sklenených stolov, apd.
  • dodáva lesk oknám v aute, kachličkám na stene, smaltovým povrchom kuchynských zariadení
  • pomáha proti zahmleniu a oparu

 anglia

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistiaca pena na okná a sklo Glas Schaum Deluxe - 500 ml

čistiaca aktívna pena pre krištáľovo čisté povrchy

Vysoko účinný aromatický produkt vo forme aktívnej peny na čistenie skla, smaltovaných, keramických a lakovaných povrchov. Nezanecháva šmuhy alebo stopy.

Na použitie v:

  • v automobile: vonkajšie a vnútorné povrchy svetlometov a svetiel, vonkajšie a vnútorné zrkadlá. Vďaka novému zloženiu zabraňuje odrazu svetla, ľahko odstraňuje zvyšky hmyzu,
  • v domácnosti aj v kancelárii: okná, zrkadlá, televízne obrazovky, monitory, keramické obklady a terakota, kuchynský a kancelársky nábytok, domáce spotrebiče nehrdzavejúca a smaltovaná oceľ.

Tento výrobok má antistatické vlastnosti, ktoré zabraňujú opätovnému usadeniu prachu a nečistôt na vyčistenom povrchu. Môže sa používať pri teplote do -5 ° C. Neutrálna farba, plasty a guma.
Použitie: Pred použitím dobre pretrepte! Postrekujte zo vzdialenosti 25 - 50 cm s ovládačom vo zvislej polohe na sklenenú plochu a nechajte ho chvíľu pôsobiť. Potom ich utrite suchou handrou a vyleštite do sucha.
 
Zloženie: Aniónové povrchovo aktívne látky <5%, vonné látky, LINALOOL, ALKOHOL, BENZOÁT SODNÝ.

Použitie:  Dôkladne pretrepte. Striekajte vo vzdialenosti 20cm od povrchu (nie na drevo). Vyleštite do vysokého lesku čistou mäkkou suchou handričkou alebo papierovou utierkou. 

horlavina     safe_icon_01    safe_icon_02

Pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Nevdychujte aerosóly. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len na dobre vetranom mieste. Pri podráždení omyte kožu vodou a mydlom.

Upozornenie:
Pozorne čítajte a dodržiavajte inštrukcie na aerosólovej náplni. Tlaková nádoba: Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 °C. Extrémne teploty sa môžu vyskytnúť v automobiloch a v blízkosti kachieľ alebo krbov. Nestriekajte na elektrické kachle, zdroje tepla a elektrické zariadenia. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, cigariet, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla, akýchkoľvek elektrických zariadení, ako je televízor a pod. Úmyselná inhalácia prípravku môže byť zdraviu škodlivá až smrteľná. Neprepichujte a nespaľujte, a to ani po použití. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Zabráňte úmyselnej inhalácii. Nestriekať na potraviny, tkaniny, povrchy. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla a zapnutých elektrických zariadení.

Špecifická rizikovosť:
Extrémne horľavý AEROSOL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MO Avatar autora | 21.9.2020
Super vec

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie