Brait aromatherapy Hypnotic Rose osviežovač vzduchu difúzer - 75 ml

Kód: 13935
6,45 € 5,38 € bez DPH 8,60 € / 100 ml
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

hrejivá vôňa intenzívnych ružových olejov

  • oživujú medovú základňu v kombinácii s intenzívnym klinčekmi, muškáty a vôňou hrušiek
  • prevonia Váš domov... pre prevoňanie bytu, kancelárie, kúpeľní

brait-logo

Detailné informácie

Podrobný popis

Brait aromatherapy Hypnotic Rose osviežovač vzduchu difúzer - 75 ml

Hrejivá vôňa Hypnotic Rose sa zložením rôznych intenzívnych ružových olejov, ktoré oživujú medovú základňu v kombinácii s intenzívnym klinčekmi, muškáty a vôňou hrušiek.

Brait je nový dekoratívny osviežovač vzduchu, ktorý prevonia váš domov. Vytvorte vo svojej domácnosti skvelú atmosféru kombináciou vaších obľúbených vôňí v každej miestnosti. Správne zvolená vôňa nielen, že zlepší vašej náladu, ale aj udá tón pre celú miestnosť. Ak chcete, aby váš domov neustále voňal sviežo a atraktívne, začnite regulovať vôňu svojho domova pomocou našej palety jedinečných vôní.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Udržujte mimo zdroja tepla a otvoreného ohňa. Vyhnite sa kontaktu s tkaninami, drevom a povrchy z nerez ocele. Povrch ochránite vložením podložky pod fľaštičku. Nevylievajte do odpadu. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade kontaktu s pokožkou okamžite umyte veľkým množstvom vody. Po kontakte s pokožkou je potrebné ju umyť veľkým množstvom vody. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte iba podľa návodu na použitie. Uchovávajte na chladnom mieste.

Upozornenie :    varovanie

  • Uchovávajte mimo dosah detí.
  • Vyhnite sa kontaktu s očami. Spôsobuje vážne podráždenie očí. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite vodou. Podľa možnosti odstráňte kontaktné šošovky. Pri pretrvávajúcom dráždení očí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
  • Pri prehltnutí – pri malátnosti kontaktujte Toxikologické informačné centrum.
  • Ak je potrebná lekárska pomoc, uchovajte si obal alebo etiketu symbolov.

 safe_icon_01      safe_icon_02

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: