Soft dent Dentálne špáradlá ECO - 50 ks

Kód: 68649
Novinka
Značka: SOFT dent
2,35 € 1,96 € bez DPH 0,78 € / 1 ks
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
13.12.2023

vhodné na čistenie medzizubných priestorov 

  • ISO priechodnosť 0 (0 – 0,6 mm)
  • klasické vlákna
  • 50 ks v balení - 0,05 €/kefka
  • vyrobené z biologicky rozložiteľných materiálov

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft dent Dentálne špáradlá ECO - 50 ks

Alfa Vita Dentálne špáradlá SOFTdent ECO sú dentálne špáradlá s niťou v prevedení ECO (obal aj špáradlo sú vyrobené z biologicky rozložiteľných materiálov), vhodné najmä na čistenie medzizubných priestorov. Zubný povlak je tvorený z mikroskopických zvyškov potravy. Hromadí sa, uskladňuje na zuboch, ďasnách aj jazyku. To sa veľmi páči baktériám, ktoré sa takými zvyškami našej potravy živia. Zabývajú sa v ústach, množia sa a podieľajú sa na vzniku zubného kazu a zápalu ďasien. Na baktérie ale vyzrejeme, pokiaľ plak pravidelne odstraňujeme. Potom sa nemajú čím živiť a než by „držali hladovku“, radšej naše ústa rýchlo opustia. My potom nemáme kazy a zuby ani ďasná nás nebolia. Je jasné, že keď si na svoje zuby spomenieme asi tak raz týždenne, tak im to veľmi nepomôže. Naše zuby by nám boli najvďačnejšie, keby sme si ich čistili po každom jedle, ale kto by na to mal cez deň čas (no my asi nie). Preto bude úplne super, keď sa budete zubom venovať pravidelne 2 x denne. Raz ráno, kedy je dobré zuby čistiť až po raňajkách (ak ju teda nie ste zvyknutí odhrýzť v pokluse za utekajúcim autobusom). Večer je dobré postarať sa aj o medzizubné priestory - okrem kefky budete potrebovať aj medzizubnú kefku, ktorá sa dostane do všetkých škár.

Alfa VitaSpoločnosť Alfavita je česká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a distribúciu zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov . Spoločnosť Alfavita bola založená v roku 1996 a jej sídlo sa nachádza v Liberci. 

Značka Softdent sa zameriava na výrobu zubnej hygieny a ústnej starostlivosti . Produkty Softdentu zahŕňajú kefky na zuby, medzizubné kefky, zubné nite a ďalšie. Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby pomáhali udržiavať zuby a ďasná v čo najlepšej kondícii. Softdent vyrába produkty s ohľadom na kvalitu a efektivitu , pričom používa najmodernejšie technológie a materiály . Produkty Softdentu sú vhodné pre všetky vekové kategórie a odporúčajú sa zubári a dentálni hygienisti. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: