Tesori d´Oriente Muschio bianco aromatická sviečka - 200 g

Kód: 14941
6,55 € –4 %
tesori d oriente muschio bianco vonna sviecka 200 ml
6,55 € –4 % 6,25 € 5,21 € bez DPH 3,13 € / 100 g
Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

z vysoko kvalitného vosku a éterických olejov

  • pižmová, jantárová a harmonická vôňa Bieleho pižma
  • vytvára relaxačnú atmosféru
  • dekoratívne balenie dodáva eleganciu každej miestnosti

taliansko-mapa tesori

Detailné informácie

Podrobný popis

Tesori d´Oriente Muschio bianco aromatická sviečka - 200 g

Aromatická vonná sviečka Muschio Bianco od spoločnosti Tesori d'Oriente je vyrobená z vysoko kvalitných voskov a éterických olejov a šíri intenzívnu vôňu.

Vôňa Eden - vonná sviečka očarí zmysly omamnou vôňou jantáru a bieleho pižma a poskytne opojnú vôňu. Stimulujúca a púdrová vôňa je plná tepla, milosti a milosti a zanecháva vo vás zmyselné pocity.

Biele pižmo bolo odpradávna oceňované cisármi a kráľmi ako cenná esencia ako údajné afrodiziakum. Vonná sviečka Muschio Bianco vyžaruje vôňu harmónie a zvádzania a pripomína kúzlo nebeského sľubu - jedinečné, zmyselné a nadčasové.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Povrch ochránite vložením podložky pod fľaštičku. Nevylievajte do odpadu. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade kontaktu s pokožkou okamžite umyte veľkým množstvom vody. Po kontakte s pokožkou je potrebné ju umyť veľkým množstvom vody. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte iba podľa návodu na použitie. Uchovávajte na chladnom mieste.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MR Avatar autora | 28.6.2023
Velmi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: