Tesori d´Oriente Muschio bianco aromatická sviečka - 200 g

6,59 € 5,49 € bez DPH
Skladom (5 ks)

dekoratívna sviečka z vysoko kvalitného vosku a éterických olejov

  • pižmová, jantárová a harmonická vôňa Bieleho pižma
  • distribuuje intenzívnu a podmanivú vôňu a vytvára relaxačnú atmosféru
  • dekoratívne balenie dodáva eleganciu každej miestnosti

taliansko-mapa tesori

Detailné informácie

Podrobný popis

Tesori d´Oriente Muschio bianco aromatická sviečka - 200 g

Aromatická vonná sviečka Muschio Bianco od spoločnosti Tesori d'Oriente je vyrobená z vysoko kvalitných voskov a éterických olejov a šíri intenzívnu vôňu.

Vôňa Eden - vonná sviečka očarí zmysly omamnou vôňou jantáru a bieleho pižma a poskytne opojnú vôňu. Stimulujúca a púdrová vôňa je plná tepla, milosti a milosti a zanecháva vo vás zmyselné pocity.

Biele pižmo bolo odpradávna oceňované cisármi a kráľmi ako cenná esencia ako údajné afrodiziakum. Vonná sviečka Muschio Bianco vyžaruje vôňu harmónie a zvádzania a pripomína kúzlo nebeského sľubu - jedinečné, zmyselné a nadčasové.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s tkaninami, drevom a povrchy z nerez ocele. Povrch ochránite vložením podložky pod fľaštičku. Nevylievajte do odpadu. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade kontaktu s pokožkou okamžite umyte veľkým množstvom vody. Po kontakte s pokožkou je potrebné ju umyť veľkým množstvom vody. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte iba podľa návodu na použitie. Uchovávajte na chladnom mieste.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: