Axe Dark Temptation 48 h Fras pánsky deodorant - 150 ml

Kód: 15704
2,95 € 2,46 € bez DPH 1,97 € / 100 ml
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

rafinovaná vôňa čokolády v kombinácii s dokonalou sviežosťou

  • s tónmi horúcej čokolády, jantáru a červeného korenia
  • poskytuje svieži pocit a ochranu pred potom počas celého dňa, neutralizuje zápach

francúzsko      axe logo

Detailné informácie

Podrobný popis

Axe Dark Temptation 48 h Fras pánsky deodorant - 150 ml

Rafinovaná vôňa čokolády v kombinácii s dokonalou sviežosťou
Pripravte sa podľahnúť akémukoľvek pokušeniu vďaka zmyselnému závane sviežosti a korenia. S tónmi horúcej čokolády, jantáru a červeného korenia.
Spoľahlivá a dlhotrvajúca ochrana proti zápachu až 48 hodín. Subtílny, rafinovaná vôňa s tónmi čokolády. Ako by si sám bol z čokolády. Chráni Tvoj štýl. Každý deň. Spoľahlivo. AXE Dark Temptation deodorant poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť, na ktorú sa môže každý muž spoľahnúť. Pánsky dezodorant Dark Temptation má lákavú čokoládovú vôňu, ktorá podčiarkne Tvoje charizmu a navyše Ťa príjemne osvieži po celý deň. Tvoj štýl je tvoj podpis! Používaj ráno do podpazušia pre celodennú ochranu proti zápachu. 

Použitie: Otočte viečkom tak, aby sa objavilo sprejové tlačidlo. Držte nádobku 15 cm od tela a nastriekajte. Trik je v rýchlom nastriekaní krížom cez hrudník.

Upozornenie: Kontajner je pod tlakom. Nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 ° C. Neprepichujte ani nevyprázdnite prázdny kontajner. Nestriekajte do otvoreného plameňa alebo horúcich predmetov. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia. Zákaz fajčenia. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nestriekajte do očí. Nepoužívajte na podráždenú pokožku. Pred použitím dobre premiešajte. Spreje udržiavajte kolmo a aplikujte 15 cm od podpazuší krátkymi sprejmi.

horlavina  safe_icon_01    safe_icon_02

Bezpečnostné informácie

Pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc:
Ľudia trpiaci na precitlivenosť vyvolanú parfumami by mali tento výrobok používať opatrne. Osviežovače vzduchu nenahrádzajú dodržiavanie správnej hygieny. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Nevdychujte aerosóly. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len na dobre vetranom mieste. Pri podráždení omyte kožu vodou a mydlom.

Upozornenie:
Pozorne čítajte a dodržiavajte inštrukcie na aerosólovej náplni. Tlaková nádoba: Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 °C. Extrémne teploty sa môžu vyskytnúť v automobiloch a v blízkosti kachieľ alebo krbov. Nestriekajte na elektrické kachle, zdroje tepla a elektrické zariadenia. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, cigariet, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla, akýchkoľvek elektrických zariadení, ako je televízor a pod. Úmyselná inhalácia prípravku môže byť zdraviu škodlivá až smrteľná. Postriekaný povrch zotrite vlhkou handričkou. Neprepichujte a nespaľujte, a to ani po použití. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Zabráňte úmyselnej inhalácii. Nestriekať na potraviny, tkaniny, povrchy. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla a zapnutých elektrických zariadení.

Špecifická rizikovosť:
F+ Mimoriadne horľavý.

Nebezpečné látky:
bután - EC: 203-448-7.
Obsahuje butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: