Simplicol Textilfarbe Intensiv farba na textil (čierna) - 400 g

Kód: 69172
Novinka
Značka: Simplicol
7,95 € 6,63 € bez DPH
Skladom (28 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

sada obsahuje: 150 ml tekutého farbiva na textil + 400 g fixačného prášku so soľou

  • pre intenzívnu čiernu farbu ako prvý deň
  • vhodné pre textílie z bavlny, ľanu, viskózy a zmesových látok
  • ľahké, čisté a bezpečné na použitie v práčke

Detailné informácie

Podrobný popis

Simplicol Back to Black farba na textil (čierna) - 400 g

  • žiadne fľaky, čisté a bezpečné
  • jedno balenie zafarbí cca 600 g látky v plnom tóne,  (napr. 1 rifle, 3 uteráky, 4 tričká alebo 1 osuška)

Back-to-Black zachraňuje vyblednuté predmety a obnovuje farbu. Pre intenzívnu čiernu farbu ako prvý deň. Obnova farby je vhodná pre textílie z bavlny, ľanu, viskózy a zmesových látok. Je ľahké, čisté a bezpečné na použitie v práčke.
Inštrukcie na používanie:

  1. Vložte suchú, čistú látku do práčky/plnenia vrchným dielom
  2. Odskrutkujte uzáver fľaše. Vrecko rozrežte na vyznačenej čiare. Oboje umiestnite priamo na textílie v bubne
  3. Spustite program ľahkej starostlivosti na 40 ° C bez predpierania, pokiaľ je to možné, stlačte tlačidlo voda plus.
  4. Po umývacom cykle vrecko vyberte. Farbené textílie perte v práčke saponátom podľa pokynov na etikete na bielizni.
  5.  Vyperte zafarbené textílie raz v práčke s pracím prostriedkom podľa štítku na bielizni.

V prípade potreby odvážte suchý materiál na kuchynskej váhe. Ak budete prať viac, farba bude svetlejšia. Látka musí byť čistá a bez škvŕn. Pred farbením prosím vyperte aviváže, apretúry a dezinfekčné prostriedky na bielizeň. Poznámky: Použite maximálne 2 balenia Simplicol Textile Dye Intensive na jeden proces farbenia. Nafarbite naraz maximálne 1200 g bielizne. Vzory často zostávajú viditeľné po farbení. Polyesterové švy, zipsy neabsorbujú farbu. Niekedy nie sú škvrny, vyblednuté miesta alebo stopy bielidla pri farbení úplne skryté. Čistú syntetiku, ako je polyester, polyamid akryl, ako aj vlnu, hodváb a textílie, nemôžete farbiť špeciálnym zariadením. V nepravdepodobnom prípade zvyškov farby na stroji a plastových častiach ich môžete zotrieť 5-10% komerčným chlórovým bielidlom.

Užitočné informácie: Stačí umyť raz. Tým sa z textilu a stroja odstránia všetky zvyšky farby. Bezpečné pre práčky a textílie. Farbenie je bezpečné pre práčky a textílie. Farba, ktorá vydrží: žiadny prenos, žiadne krvácanie. simplicol Textile Color Intensive trvalo priľne k textílii. Farbené textílie je možné prať podľa označenia bielizne (za studena do 95°). Kompletné balenie: všetko v cene. Balenie obsahuje tekutú farbu, fixačný prášok a soľ. Nemusíte pridávať žiadnu extra soľ.


Výsledok farbenia: Oblečenie sa opäť permanentne leskne v intenzívnej čiernej. Po zafarbení je možné textílie prať až na 95° podľa etikety bielizne.

Obnovovač farieb používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o produkte.

NEBEZPEČENSTVO : H314 - Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí., H317 môže spôsobiť alergické reakcie na vašej pokožke, H334 - Pri vdýchnutí môže spôsobiť alergiu, príznaky podobné astme alebo dýchacie ťažkosti, P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii nádobu alebo štítok, P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí, P260 - Nevdychujte prach, P280 - Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare/ochranu tváre, P302+P352 - PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla, P304+P340 - PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať, P305+P351+P338 - PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní, P310 - Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/výrobcu, P405 - Uchovávajte uzamknuté, P501 - Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi a národnými predpismi.
 
ghsSymbol0 ghsSymbol1ghsSymbol2
NEBEZPEČENSTVO Obsahuje reakčnú zmes METHYLCHLOROISOTIAZOLINONE a METHYLISOTHIAZOLINONE (3:1). Môže spôsobiť alergické reakcie. Spôsobuje vážne podráždenie pokožky a vážne poškodenie očí. Môže vyvolať alergické kožné reakcie. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Pri vdýchnutí môže vyvolať alergiu, príznaky podobné astme alebo dýchacie ťažkosti. Môže dráždiť dýchacie cesty. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo identifikačný štítok. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/výpary/aerosól. Používajte iba vonku alebo v dobre vetraných priestoroch. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a zabezpečte jej pohodlné dýchanie. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/výrobcu. Skladujte pod zámkom. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi a národnými predpismi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: