Radenie produktov

391 položiek celkom

Cena

0 €87 €
1087

Značky

Zobrazených položiek: 391

Výpis produktov

Sidolux + Anti-fog Lemon čistiaci prostriedok na okná a zrkadlá - 500 ml
1,62 € bez DPH
1,99 €
Jednotková cena: 0,40 € / 100 ml

„ANTI-FOG“ proti zahmlievaniu okná, zrkadlá, okná automobilov, sklenené stoly, vysoko...

70391
Detail
1,62 € bez DPH
1,99 €
Jednotková cena: 0,80 € / 100 ml

levandula a kamilky pre automatické osviežovače vzduchu so senzorom pohybu kompatibilné s...

70388
Detail
2,19 € bez DPH
2,69 €
Jednotková cena: 7,47 € / 100 ml

s tropickou vôňou manga pre dlhotrvajúcu sviežosť a čistotu toalety proti vodnému kameňu,...

70379
(IT) Chante Clair Sgrassatore con Candeggina Profumo classico dezinfekčný univerzálny odmastňovací čistič - 625 ml
2,56 € bez DPH
3,15 €
Jednotková cena: 0,50 € / 100 ml

odmastňuje, biely, čistí a odstraňuje baktérie a mikróby ideálny na odstraňovanie škvŕn,...

70365
Perfex professional 3 vrstvové kuchynské utierky 1 ks
2,11 € bez DPH
2,59 €
Jednotková cena: 2,59 € / 1 ks

mimoriadne savé a zároveň pevné materiál: 100% celulóza počet vrstiev - 3  počet...

70357
huayuan vinylove jednorazove bez pudru biele 100 ks balenie
Akcia
3,89 € –15 %
2,67 € bez DPH
3,29 €
Jednotková cena: 0,03 € / 1 ks

vhodné pre citlivú kožu - bez latexu hypoalergénne, priehľadné odporúča sa pre osoby s...

30820/M
easyCARE vinylové jednorázové rukavice bez púdru
3 € bez DPH
3,69 €
Jednotková cena: 0,04 € / 1 ks

vhodné pre citlivú kožu - bez latexu hypoalergénne, nesterilné odporúča sa pre osoby s...

30805/M
image 2026 03 31T135607.191
1,59 € bez DPH
1,96 €
Jednotková cena: 0,20 € / 1 ks

viacúčelová špongiová utierka rozmery 15,5 x 18 cmuniverzálna špongiová utierka vhodná na...

70347
matictad unifit papierova utierka 150m 19 cm neperforovana 6 ks
29,91 € bez DPH
36,79 €
Jednotková cena: 6,13 € / 1 ks

objemnejší, mäkší papier s extrémnou savosťou do zásobníkov systému Tork, Merida, Kimberly...

30778
(SK) Ajax fete des fleurs Broskyňa čistiaci prostriedok na podlahy - 1,0 l
1,83 € bez DPH
2,25 €
Jednotková cena: 2,25 € / 1 l

s vôňou rozkvitnutých broskyňových kvetov 99 % zložiek prírodného pôvodu dokonalé čistá...

70340
Sanitiz Hyacint dezinfekcia čistič plochy a podlahy 1,5 L
2,76 € bez DPH
3,39 €
Jednotková cena: 2,26 € / 1 l

efektívne čistenie a dezinfekcia pre udržiavanie hygieny vo Vašich priestoroch pre použitie v...

70339
Sanitiz citrón dezinfekcia čistič kuchyne na mastnotu a nečistoty - 500 ml
2,43 € bez DPH
2,99 €
Jednotková cena: 0,60 € / 100 ml

odstraňuje mastnotu, vírusy, baktérie a plesne odstraňuje zápach, bez chlóru zabezpečuje...

70338
(IT) Cif Attivo multiuso con candeggina Limone univerzálny dezinfekčný sprej s bielidlom -  650 ml
2,32 € bez DPH
2,85 €
Jednotková cena: 4,38 € / 1 l

perfekná kombinácia čistenia a 100 % hĺbkovej hygieny na dezinfekciu povrchov vo vašej...

70335
(IT) Cif greenactive anticalcare Acido citrico & Eucalipto čistiaci prostriedok na vodný kameň -  650 ml
2,32 € bez DPH
2,85 €
Jednotková cena: 4,38 € / 1 l

so sviežou a príjemnou kvetinovou vôňou účinne odstraňuje vodný kameň a zvyšky mydla na...

70334
Cif greenactive Bagno Anticalcare čistiaci prostriedok na vodný kameň 650 ml
2,32 € bez DPH
2,85 €
Jednotková cena: 4,38 € / 1 l

s jemnou vôňou jazmínu účinne odstraňuje vodný kameň a zvyšky mydla na keramiku, sklo alebo...

70333
(IT) Cif Greenactive crema spray Multiuso univerzálny čistiaci prostriedok - 650 ml
2,32 € bez DPH
2,85 €
Jednotková cena: 0,44 € / 100 ml

pre rýchle a účinné odstránenie mastnoty a nečistôt na použitie v kuchyniach, kúpeľniach a...

70332
Savo Levandula dezinfekčný univerzálny čistiaci prostriedok - 700 ml
3,08 € bez DPH
3,79 €
Jednotková cena: 5,41 € / 1 l

odstraňuje alergény a 99,9 % baktérií a vírusov pre rôzne povrchy v domácnosti aj komerčných...

70330
Swiffer 3D clean duster kit oprašovač (prachovka) s teleskoickou rúčkou 90 cm, štartovacia súprava - 1 ks
Novinka
6,50 € bez DPH
7,99 €
Jednotková cena: 7,99 € / 1 ks

zachytáva prach, vlasy a alergény majú na svojej 3D štruktúre silnejší voskový povlak...

70322
Mercator Nitrilov
4,06 € bez DPH
4,99 €
Jednotková cena: 0,05 € / 1 ks

nesterilné, nepúdrované, vyšetrovacie a ochranné rukavice pre potravinársky priemysel,...

30711/M
nitrilex čierne
6,10 € bez DPH
7,50 €
Jednotková cena: 0,15 € / 1 ks

ochrana proti chemikáliám, bariéra pre baktérie, plesne a vírusy 2x silnejšie ako...

30708/L
Sidolux Lemon čistiaci čistiaci prostriedok na okná a zrkadlá - 500 ml
1,62 € bez DPH
1,99 €
Jednotková cena: 0,40 € / 100 ml

s Nano technológiou Lemon okná, zrkadlá, okná automobilov, sklenené stoly, vysoko lesklé...

70317
sanytol na podlahy
3,08 € bez DPH
3,79 €
Jednotková cena: 3,79 € / 1 l

čistí a dezinfikuje zároveň zničí 99,9 % baktérií, plesní, vírusov vrátane vírusu A (H1N1) a...

70316
sidolux eco cistiaci prostriedok na podlahy 1 0 l
2,76 € bez DPH
3,39 €
Jednotková cena: 3,39 € / 1 l

s vôňou rannej rosy obsahuje 96% prírodných zložiek efektívne čistenie vďaka technológii...

70315
sidolux premium floor care cistiaci prostriedok na drevene a laminatove podlahy 750 ml
3 € bez DPH
3,69 €
Jednotková cena: 4,92 € / 1 l

s prídavkom argánového oleja na kompletnú starostlivosť o drevené, parketové a plávajúce...

70314
sidolux green grapes
1,62 € bez DPH
1,99 €
Jednotková cena: 1,99 € / 1 l

so šťavnatou vôňou zeleného hrozna  na široké spektrum umývateľných povrchov soda Power...

70312
Tutti Frutti
1,59 € bez DPH
1,95 €
Jednotková cena: 1,95 € / 1 ks

možnosť použitia v mnohých rôznych oblastiach toaletné skrinky, výťahy, izby, vchody, dvere...

70307
Cherry
1,59 € bez DPH
1,95 €
Jednotková cena: 1,95 € / 1 ks

možnosť použitia v mnohých rôznych oblastiach toaletné skrinky, výťahy, izby, vchody, dvere...

70306
Air plus náplň do osviežovača Tropical
1,59 € bez DPH
1,95 €
Jednotková cena: 1,95 € / 1 ks

možnosť použitia v mnohých rôznych oblastiach toaletné skrinky, výťahy, izby, vchody, dvere...

70305
swiffer dry wet kit startovacia sada cistiace podlahove obrusky vlhcene 3 ks suche 9ks
13 € bez DPH
15,99 €
Jednotková cena: 15,99 € / 1 ks

na suché aj mokré upratovanie  všetkých podlahových povrchov ideálne na vinylové,...

70299
MATTES Gold care Black leštiaca hubka na topánky - 11 ml
1,59 € bez DPH
1,95 €
Jednotková cena: 17,73 € / 100 ml

dodáva rýchly lesk všetkým druhom obuvi z pravej a syntetickej kože silikónová receptúra...

70298

Ovládacie prvky výpisu

391 položiek celkom