Heitmann BIO schnell entkalker rýchly odvápňovač - 2 x 25 g

Kód: 14258
0,95 € 0,79 € bez DPH 3,80 € / 100 g
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

odvápnenie mimoriadne rýchlo a bezpečne

  • patentovaný vzorec rýchleho odvápnenia
  • pracuje výlučne s prírodnými ovocnými kyselinami
  • 100 % biologicky odbúrateľný

nemecko-mapa  Heitmann-logologo-100prozent_biologisch

Detailné informácie

Podrobný popis

Heitmann BIO schnell entkalker rýchly odvápňovač - 2 x 25 g

Odvápnenie mimoriadne rýchlo a bezpečne: Patentovaný vzorec rýchleho odvápňovača pracuje výlučne s prírodnými ovocnými kyselinami a je úplne biologicky odbúrateľný.

  • Expresný čas expozície
  • Funguje mimoriadne rýchlo
  • Čisté a hygienické
  • Predlžuje životnosť zariadení

Rýchly odvápňovač na rýchle a bezpečné odstránenie vodného kameňa z kávovarov, rýchlovarných kanvíc a zariadení na horúcu vodu

Vodný kameň ovplyvňuje výkon zariadení. Vykurovacie články spotrebúvajú viac energie, potrubia sa upchávajú. Extrémne vápenaté látky môžu dokonca zničiť komponenty, ktoré sa označujú ako „vápenná korózia“.

Tomu všetkému sa dá ľahko zabrániť pravidelným odstraňovaním vodného kameňa. Pomocou rýchleho odvápňovača HEITMANN môžete bezpečne a účinne odstraňovať vodný kameň zo všetkých kávovarov (napr. Toboliek, kapsúl, kávovarov na espresso a plne automatických kávovarov), ako aj z kanvíc, kanvíc, bojlerov na vajcia a zariadení na horúcu vodu. Vaše zariadenia žijú dlhšie a pracujú energeticky efektívnejšie.

Rýchly odvápňovač HEITMANN s patentovaným zložením pracuje výhradne s prírodnými ovocnými kyselinami, kyselinou citrónovou, jablčnou a kyselinou vínnou, a je úplne biologicky odbúrateľný. 

Nie je vhodný na smaltované, mramorové povrchy a dlaždice citlivé na kyseliny.

Vrecko na dve použitia.

Zloženie: kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina vínna

Použitie:

S praktickým dvoj balením môžete rýchlo a ľahko odvápniť kávovar a rýchlovarnú kanvicu súčasne.

Plne automatické prístroje a stroje s čistiacim programom - postupujte podľa pokynov výrobcu

Plne automatické stroje s priestorom pre mletú kávu - vsypte prášok do priehradky na mletú kávu, umiestnite šálku pod hubicu a spustite proces prípravy mletej kávy. Po prechode 1/2 šálky vody vypnite zariadenie na 8 minút (hlavný vypínač), potom ho znova zapnite a ukončite cyklus. Tento proces varenia (už bez tablety) opakujte aspoň trikrát. Potom vyberte varnú časť a dobre ju opláchnite pod čistou vodou. Pred opätovným použitím stroja nechajte znovu pretekať dve šálky vody bez použitia kávového prášku.

Zariadenia bez komory na mletú kávu - prášok rozpustite v nádobe s teplou vodou. Vyberte varnú časť. Očistite sitá a výstupný kanál pripraveným čistiacim roztokom a špongiou alebo kefou a nechajte pôsobiť 5 minút. Proces čistenia opakujte najmenej 3-krát. Potom sparovaciu jednotku dobre opláchnite pod čistou vodou a vložte ju späť na miesto. Ak chcete vyčistiť odkvapkávaciu misku (pre vyššie uvedené typy zariadení), vložte tabletu do odkvapkávacej misky a naplňte ju 2/3 teplou vodou. Doba expozície cca 30 minút, potom dobre opláchnite.

Zariadenie Portafilter - pred čistením prístroj vypnite a nechajte ho vychladnúť (nebezpečenstvo popálenia). Vyberte varnú hlavu, sitá a portafiltr a vložte do nádoby. Pridajte prášok a naplňte ju teplou vodou. Po 30 minútach pôsobenia opláchnite všetky časti pod čistou vodou a znovu ich vložte. Pred použitím zariadenia nechajte pretekať šálka vody

Termosky / kanvice na kávu - vsypte prášok do termosky alebo do kanvice na kávu, 2/3 naplňte teplou vodou a nechajte pôsobiť 30 minút; potom dobre opláchnite

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: