Brait home parfume Green sensation osviežovač vzduchu difúzer - 100 ml

Kód: 68874
4,95 € 4,13 € bez DPH 4,95 € / 100 ml
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

prírodné ratanová steblá na jemné uvoľňovanie vône

  • parfumovaná vôňa vydrží až po dobu 28 dní
  • prevonia Váš domov... pre prevoňanie bytu, kancelárie, kúpeľní

brait-logo

Detailné informácie

Podrobný popis

Brait home parfume Green sensation osviežovač vzduchu difúzer - 100 ml

Dekoratívne osviežovač vzduchu s vonnými tyčinkami. Využíva prírodné ratanová steblá na jemné uvoľňovanie vône, pre vytvorenie príjemnej atmosféry. Vôňa vydrží až po dobu 28 dní.

Brait je nový dekoratívny osviežovač vzduchu, ktorý prevonia váš domov. Vytvorte vo svojej domácnosti skvelú atmosféru kombináciou vaších obľúbených vôňí v každej miestnosti. Správne zvolená vôňa nielen, že zlepší vašej náladu, ale aj udá tón pre celú miestnosť. Ak chcete, aby váš domov neustále voňal sviežo a atraktívne, začnite regulovať vôňu svojho domova pomocou našej palety jedinečných vôní.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Udržujte mimo zdroja tepla a otvoreného ohňa. Vyhnite sa kontaktu s tkaninami, drevom a povrchy z nerez ocele. Povrch ochránite vložením podložky pod fľaštičku. Nevylievajte do odpadu. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade kontaktu s pokožkou okamžite umyte veľkým množstvom vody. Po kontakte s pokožkou je potrebné ju umyť veľkým množstvom vody. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte iba podľa návodu na použitie. Uchovávajte na chladnom mieste.

Upozornenie :    varovanie

  • Uchovávajte mimo dosah detí.
  • Vyhnite sa kontaktu s očami. Spôsobuje vážne podráždenie očí. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite vodou. Podľa možnosti odstráňte kontaktné šošovky. Pri pretrvávajúcom dráždení očí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
  • Pri prehltnutí – pri malátnosti kontaktujte Toxikologické informačné centrum.
  • Ak je potrebná lekárska pomoc, uchovajte si obal alebo etiketu symbolov.

 safe_icon_01      safe_icon_02

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: