Signal white now N°1 zubná kefka - medium

1,40 € 1,17 € bez DPH

Zvoľte variant

zubná kefka č. 1 pre belosť

  • čepeľ kefky obsahuje perlit, leštidlo, ktoré pomáha belším zubom a jemne odstraňuje povrchové škvrny
  • ergonomická rukoväť pre väčšie pohodlie a kontrolu

francúzsko  signal

Detailné informácie

Farba: Ružová
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do: 29.6.2022
1,40 €
1,17 € bez DPH

Podrobný popis

Signal white now N°1 zubná kefka - medium

Mäkká čepeľ tejto zubnej kefky pomáha belším zubom a jemne odstraňuje povrchové škvrny v priebehu niekoľkých týždňov. Zubná kefka č. 1 pre belosť! Perlitná zubná kefka Signal Soin Whiteness je prísada používaná profesionálmi na odstraňovanie povrchových škvŕn a leštenie skloviny. Tvrdosť: stredná Tipy na dobrú ústnu hygienu: čistite si zuby po každom jedle. Zubnú kefku Signal vymeňte každé 2 až 3 mesiace.

 

Mäkká čepeľ tejto zubnej kefky obsahuje perlit, leštidlo, ktoré pomáha belším zubom a jemne odstraňuje povrchové škvrny v priebehu niekoľkých týždňov. Zubná kefka č. 1 pre belosť! Tvrdosť: stredná. Starajte sa o svoje zuby so systémom Signal. Spoločnosť Signal podporuje Francúzov od roku 1961 a zaväzuje sa od útleho veku šíriť osvedčené postupy ústnej hygieny. Dobré návyky by si mal osvojiť každý, a preto sa Signal snaží demonštrovať dôležitosť čistenia zubov dvakrát denne, ráno a večer. Okrem toho značka úzko spolupracuje s mnohými odborníkmi a je partnerom Národnej akadémie univerzitných zubných lekárov pre verejné zdravie. Signal taktiež nadviazal partnerstvo s UNICEF v rámci partnerstva s cieľom zaistiť deťom prístup k pitnej vode, a teda k hygiene, v mosambických školách. Značka napokon úzko spolupracuje s mnohými odborníkmi a je partnerom od roku 2009 National College of University Dental Chirurgovia vo verejnom zdraví Odporúčania dobrej ústnej hygieny: čistite si zuby po každom jedle, vymieňajte si zubnú kefku Signal každé 2 až 3 mesiace a navštívte zubára najmenej dvakrát ročne. Nezabudnite tiež vypnúť vodu pri čistení. Zoznámte sa s celým radom zubných kefiek Signal: mäkkou, strednou a tvrdou. Značka signálu ponúka zubné kefky vhodné pre každého. značka úzko spolupracuje s mnohými odborníkmi a je partnerom od roku 2009 National College of University Dental Surgeons in Public Health Tipy pre dobrú ústnu hygienu: čistite si zuby po každom jedle, každé 2-3 mesiace vymeňte zubnú kefku Signal a uvidíte zubár najmenej dvakrát ročne. Nezabudnite tiež vypnúť vodu počas čistenia. Zoznámte sa s celým radom zubných kefiek Signal: mäkkou, strednou a tvrdou. Značka signálu ponúka zubné kefky vhodné pre každého. značka úzko spolupracuje s mnohými odborníkmi a je partnerom od roku 2009 National College of University Dental Surgeons in Public Health Tipy pre dobrú ústnu hygienu: čistite si zuby po každom jedle, každé 2-3 mesiace vymeňte zubnú kefku Signal a uvidíte zubár najmenej dvakrát ročne. Nezabudnite tiež vypnúť vodu počas čistenia. Zoznámte sa s celým radom zubných kefiek Signal: mäkkou, strednou a tvrdou. Značka signálu ponúka zubné kefky vhodné pre každého. vymeňte zubnú kefku Signal každé 2 až 3 mesiace a navštívte zubára najmenej dvakrát ročne. Nezabudnite tiež vypnúť vodu počas čistenia. Zoznámte sa s celým radom zubných kefiek Signal: mäkkou, strednou a tvrdou. Značka signálu ponúka zubné kefky vhodné pre každého. vymeňte zubnú kefku Signal každé 2 až 3 mesiace a navštívte zubára najmenej dvakrát ročne. Nezabudnite tiež vypnúť vodu počas čistenia. Zoznámte sa s celým radom zubných kefiek Signal: mäkkou, strednou a tvrdou. Značka signálu ponúka zubné kefky vhodné pre každého.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie