Z technických príčin budú objednávky, ktoré boli prijaté po 25.09. po 12:00 vybavené a odoslané až 30.09. Ďakujeme za pochopenie.

Zubná pasta Lacalut aktiv - 75 ml

3,15 € 2,63 € bez DPH 4,20 € / 100 ml
Skladom (3 ks)

Lacylut na ochranu proti paradentóze a pri krvácaní ďasien

  • alumínium laktát má výrazné sťahujúce účinky
  • posilňuje parodont a zastavuje krvácanie ďasien
  • alantoín a bisabolol zabezpečujú protizápalový účinok
  • usmrcuje baktérie, odstraňuje bakteriálny povlak

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná pasta Lacalut aktiv - 75 ml

Lacylut na ochranu proti paradentóze a pri krvácaní ďasien

Zubná pasta Lacalut aktiv je prostriedkom, slúžiacim na prevenciu pred paradentózou a má výrazné sťahujúce účinky. Účinnou látkou je alumínium laktát, ktorý vykazuje výrazné adstringentné (sťahujúce) účinky. Posilňuje parodont a zastavuje krvácanie ďasien. Prítomné zložky alantoín a bisabolol zabezpečujú protizápalový účinok. Prítomné fluoridy (1 360 ppm fluóru) spevňujú zubnú sklovinu a chráni ju pred vznikom zubného kazu. Obsiahnutý chlórhexidín, najúčinnejšia látka v boji proti zubnému plaku, rozrušuje zubný povlak a zabraňuje jeho spätnému usadzovaniu na sklovine. 

Parodontitída je zápalové ochorenie ďasien, ktoré sa veľmi pomaly vyvíja. Prvé príznaky zápalového ochorenia parodontu sú ústup ďasien, krvácanie ďasien a zápaly, ktoré sú spôsobené bakteriálnym zubným povlakom, ktorý svojimi odpadovými látkami, tzv. Toxíny, poškodzuje okolité tkanivo. Nenechajte to dôjsť tak ďaleko! Pravidelné používanie Lacalut aktiv zubná pasta, poťažmo celý Lacalut aktiv systém, môže brániť vývoju parodontitídy. Zubná pasta slúži špeciálne k prevencii proti parodontitíde a krvácanie ďasien. Špeciálne čistiace látky doplnené dezinfekčným chlorhexidínom, ktorý rozrušuje zubný povlak a usmrcuje baktérie, odstraňujú bakteriálny povlak.

Zloženie: Aqua, Sorbitol, Aluminium Hydroxide, Hydrated Silica, Silica, Poloxamer 186, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Aluminium Lactate, Titanium Dioxide, Allantoin, Aluminium Fluoride, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Saccharin, Bisabolol, Limonene

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: