Sensodyne Blancheur Sanftweiss zubná pasta - 75 ml

2,99 € 2,49 € bez DPH 3,99 € / 100 ml
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
2.2.2023

ideálna kombinácia pre bielu účinnosť a citlivé zuby

  • 24 hodinová ochrana proti citlivosti zubov a čerstvý dych
  • účinnejšie odstraňuje škvrny bez toho, aby boli viac abrazívne
  • poskytuje úľavu zubnej citlivosti

nemecko-mapa GEP160_Sensodyne_logo gsk

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná pasta Sensodyne Blancheur - 75 ml

Sensodyne 24 hodinová zosilnená biela účinnosť pre citlivé zuby

  • dlhotrvajúca ochrana proti citlivosti zubov a čerstvý dych
  • účinnejšie odstraňuje škvrny bez toho, aby boli viac abrazívne
  • poskytuje úľavu zubnej citlivosti
  • ochrana pred zubným povlakom
  • ochrana ústnej dutiny

Sensodyne Complete Care zubná pasta obsahuje dusičnan draselný. Účinkuje priamo vo vnútri zuba a vytvára upokojujúcu ochranu okolo nervu, aby uvoľnila citlivosť zubov. Denným čistením dvakrát denne Sensodyne pomáha chrániť citlivé zuby 24 hodín. V každodennom živote Sensodyne :

- posilňuje sklovinu. Obsahuje aktívny fluór, ktorý podporuje remineralizáciu skloviny.

- pomôcť udržať zdravé ďasná. Obsahuje antibakteriálne činidlo (citrát zinočnatý), ktoré v kombinácii s pravidelným čistením pomáha bojovať proti baktériám

Zubné pasty Sensodyne odporúčajú zubní lekári na celom svete na citlivé zuby a zuby opotrebované kyselinami zo stravy. Zubné pasty Sensodyne poskytujú klinicky overenú úľavu od bolesti spôsobovanej zvýšenou citlivosťou zubov a poskytujú dlhotrvajúcu ochranu pred citlivosťou pri čistení zubov 2x denne. Zubná pasta Sensodyne pomáha znovu spevniť Vašu zubnú sklovinu.

Ak máte citlivé zuby alebo Vám hrozí opotrebovanie zubov
z dôvodu zvýšeného príjmu kyselín, prechod na zubnú pastu, ako je napríklad Sensodyne alebo Sensodyne Pronamel, môže priniesť veľkú zmenu vo Vašom každodennom živote a v celkovom stave Vašich úst.

gsk  globálna farmaceutická spoločnosť, ktorá stavia svoje aktivity na poznatkoch vedeckých výskumov. Skupina sa delí na tri svetovo uznávané divízie, ktoré vedú výskum, vývoj a výrobu inovatívnych liečiv, vakcín a voľnopredajných zdravotných produktov.

GEP160_Sensodyne_logo je svetovou jednotkou medzi zubnými pastami pre citlivé zuby, ktorú odporúčajú zubní lekári na celom svete. Sensodyne ponúka sortiment prípravkov so špeciálnym zložením na starostlivosť o citlivé zuby a ich ošetrenie.

Ak máte citlivé zuby, môže mať prechod na zubnú pastu pre citlivé zuby, ako je Sensodyne veľký vplyv na pohodlie vo Vašom každodennom živote. Sensodyne zároveň pomáha posiľňovať zubnú sklovinu. Ak sa zubná pasta Sensodyne používa podľa pokynov, pomáha zmierniť citlivosť zubov a zabezpečuje trvalú ochranu počas celého dňa.

Zloženie: Aqua, hydratovaný oxid kremičitý, sorbitol, glycerín, dusičnan draselný, PEG-6, kokamidopropylbetaín, aróma, oxid titaničitý, xantánová guma, sodná soľ sacharínu, fluorid sodný, hydroxid sodný, limonén. Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm fluoridu)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: