Persil Ultimate Powergems Non Bio prášok na pranie 384 g - 12 praní

Novinka Tip
Značka: Persil
3,95 € 3,29 € bez DPH 1,03 € / 100 g
skladom u nás 23. 01. 2023 (136 ks)

vo forme perličiek vhodný aj na citlivú pokožku

  • obsahuje trojnásobnú silu na zvládnutie tvrdých škvŕn, starostlivosť a osvieženie
  • drahokamy pomáhajú vášmu oblečeniu zostať stále  ako nové

 anglia   persil 4

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Persil Ultimate Powergems NON BIO prášok na pranie 384 g - 12 praní

Drahokamy na pranie kombinujú silu odstraňovania škvŕn, starostlivosti o tkaniny a osviežovačov tkanín, ktoré sa uvoľňujú s dokonalým načasovaním počas prania. Drahokamy pracieho prostriedku sa pri praní rozpustia a zanechajú vám bezchybne čisté oblečenie – s láskavým dovolením Persil. British Skin Foundation oceňuje výskum Persilu v oblasti starostlivosti o pleť na základe poverenia Jej Veličenstva Queen Unilever UK Limited, Výrobcovia potravín a výrobkov pre domácnosť, Leatherhead, KT22 7GR. X3 power odstraňovanie škvŕn, starostlivosť a sviežosť, šetrný k pokožke, dermatologicky testovaný, nový prací prostriedok, Persil Powergems sa môže pochváliť trojitým výkonom na odstránenie škvŕn, starostlivosť a osvieženie, obsahuje odstraňovače škvŕn účinné aj na odolné škvrny, pričom je stále šetrný pokožku, drahokamy pomáhajú vášmu oblečeniu zostať ako nové a zároveň mu dodávajú mimoriadnu sviežosť len v jednej dávke.

ODBORNÍCI NA CITLIVÚ POKOŽKU - Špeciálne vyvinutý pre tých, ktorí myslia na citlivú pokožku. Výskum Persilu v oblasti starostlivosti o pleť je uznávaný British Skin Foundation

Zloženie: >30% aniónové povrchovo aktívne látky. 5-15% polykarboxylátov. <5% neiónové povrchovo aktívne látky, optické zjasňovače, parfum, fosfonáty, zeolity.

Ako dosiahnuť najlepšie výsledky – prať pri teplote 30 °C alebo vyššej – pred praním si vždy prečítajte štítok o starostlivosti – v nepravdepodobnom prípade zvyšky na oblečení alebo v tesnení dvierok opláchnite teplou vodou alebo utrite vlhkou handričkou. Tipy na používanie nepreťažujú stroj. Nepoužívať na vlnu alebo hodváb. Ihneď po použití nasaďte vnútorný uzáver na fľašu.

Upozornenie: dráždi oči, skladujte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí okamžite omyte veľkým množstvom vody. 

     safe_icon_01      safe_icon_02

 

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 1.3.2020
Výborný, kúpila som už aj ďalší, určite pri ňom ostanem.
5
Avatar autora | 24.2.2020
Persil s ❄️❄️ som vyskúšala ako novinku, v Persile periem už roky. Milo ma prekvapila vôňa, je veľmi príjemná, perie s výborným výsledkom (skúšala som aj na farebné prádlo s odolnými škvrnami od detí) a musím vyzdvihnúť aj cenu. Výborný výsledok za rozumnú cenu! Už mám nakúpené ďalšie balenia.
5
EC Avatar autora | 18.1.2020
Super, vyskúšala som a idem kupovať další. Pomer k cene má fakt cenu! ;)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: