Prášok na pranie Persil Sensitive MEGAPERLS 1,48 kg - 20 praní

6,55 € 5,46 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

vysoko koncentrovaný Persil na pranie pre bábätka vo forme megaperls

  • s prírodným mydlom a mandľovým mliekom
  • persil vo forme megaperls zaručí jasné, biele farby, s ľahkosťou odstráni ťažké škvrny 
  • dermatologicky testované

nemecko-mapa     zelená pečať       ecarflifetimes

Detailné informácie

Podrobný popis

Prášok na pranie Persil Sensitive MEGAPERLS 1,11 kg - 15 praní

  • Vysoko koncentrovaný Persil na pranie pre bábätka vo forme megaperls
  • vynikajúce pracie účinky už od 20°C

Poskytuje maximálne čistiace schopnosti pri oveľa nižších dávkach. Persil vo forme megaperls zaručí jasné, biele farby. Vďaka unikátnej zložke je aktívny už pri nízkych teplotách aj prania za studena. Obsahuje bielidlá na báze kyslíka. Bez problémov a s ľahkosťou odstráni ťažké škvrny.

  • obsahuje aktívnu KALK formulu proti vodnému kameňu, čím chráni a šetrí aj vašu práčku

ecarf  Prísne kritériáProdukty a služby, ktoré potvrdzujeme, boli plne prispôsobené potrebám alergikov. Nezávislý poradný panel 15 vedúcich medzinárodných vedcov a technikov vyvinul kritériá, ktoré používame na hodnotenie rôznych skupín výrobkov, ako sú krémy, vysávače a hotely. Zahŕňajú prahové hodnoty a kritériá vylúčenia, ktoré spôsobujú, že alergická reakcia je veľmi nepravdepodobná. Kritériá sú pravidelne aktualizované, aby odrážali najnovšie vedecké poznatky. Výrobok dostane pečať, ak je možné preukázať prostredníctvom externých auditov alebo štúdií , že kritériá boli splnené.

 zelená pečať   Tieto výrobky spĺňajú prísne normy udržateľnosti, ktoré pomáhajú pri ochrane bezpečnosti životného prostredia, podpore efektívneho využívania zdrojov, napr. prostredníctvom podpory koncentrovaných foriem. Sú v súlade s ambicióznymi kritériami dobrovoľne stanovenými združeniami odvetvia výroby čistiacich prostriedkov . Zrozumiteľné informácie pre spotrebiteľa o tom, ako výrobky používať udržateľnejším spôsobom, je dodatočné kritérium , ktoré musia tieto výrobky spĺňať.

Upozornenie: dráždi oči, skladujte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí okamžite omyte veľkým množstvom vody. Nevdychujte!

     safe_icon_01      safe_icon_02      citlive ruky      nevdychujte

zloženie: 15-30% bieliace činidlá na báze kyslíka, 5-15% aniónové povrchovo aktívne látky, zeolity, pod 5% polykarboxyláty, fosfonáty, mydlo, neiónové Tenside.Weitere Zloženie: parfumy, optické zjasňovače, enzýmy

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MB Avatar autora | 30.11.2019
Velmi spokojna biela je krasne biela ako ma byt vyperie flaky aj farbicky,fixky ked nie na prvy krat 2 -3 sa to poperie a je to zase krasne bielunke som vysoko spokojna
5
VJ Avatar autora | 25.4.2019
vyborne perie do biela max.spokojnosť, persil na úplne inej báze, ako u nas nieje to prašok, ale male kryštaliky