Soft Sweet Talco aviváž 3,0 L - 50 praní

Novinka
Značka: Soft
3,06 € 2,55 € bez DPH 1,02 € / 1 l
Skladom (2 ks)

jemná hebkosť v sviežom a jemnom parfume TALCO

  • neutralizuje elektrostatický náboj vlákien pochádzajúcich z procesu prania
  • príjemná vôňa a príjemný mäkký efekt na oblečení
  • ľahko a homogénne sa disperguje vo vode

  taliansko-mapaLOGO-SOFT

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft Sweet Talco aviváž 3,0 L - 50 praní

Jemná hebkosť na vašich odevoch v sviežom a jemnom parfume TALCO. Vodná suspenzia esterquatu. Neutralizuje elektrostatické náboje vlákien pochádzajúcich z prania odevov a dodáva tkaninám ich charakteristickú hebkosť. Ľahko a homogénne sa disperguje vo vode: táto vlastnosť je základom pre optimalizáciu výsledkov. Dodáva odevom príjemnú a charakteristickú vôňu.

LOGO-SOFT je talianska značka, ktorá po dobu 30 rokov zabalila vaše odevy do najhlbšej a najviac parfumovanej čistoty s viac ako 80 zloženiami, pre akékoľvek škvrny a 20 rôznymi vôňami, aby ste naplnili vaše šatníky sviežimi a sladkými vôňami.

Zloženie : 

  • obsahuje: menej ako 5%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo. Medzi 5% a 15%: aniónové povrchovo aktívne látky. Enzýmy, optické zjasňovače, parfumy. Konzervačné látky: 2-bróm-2-nitropropán-1,3-diol, metylchlórizotiazolinón a metylizotiazolinón.

 varovanie

Dráždi oči a pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s očami, okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Tento materiál a jeho obal musia byť zneškodnené bezpečným spôsobom. Po použití si dobre umyte ruky. Ľudia s citlivou alebo poškodenou pokožkou by sa mali vyvarovať dlhšieho kontaktu s výrobkom.

     safe_icon_01      safe_icon_02      nevdychujte

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: