Soft Limone di Sorrento & Brezza Marina aviváž 750 ml - 30 praní

1,63 € 1,36 € bez DPH 0,22 € / 100 ml
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2021

svieža vôňa citrónov a morského vánku Sorrento

  taliansko-mapaLOGO-SOFT

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft Lavanda Toscana and Fiori di Campo aviváž 750 ml - 30 praní

https://www.softdetersivi.it/product/ammorbidente-concentrato-essenza-slow-limone-di-sorrento-brezza-marina/

Koncentrovaný vzorec na báze katiónových povrchovo aktívnych látok (esterquat) Neutralizuje elektrostatické náboje odevov zo syntetických vlákien a dodáva tkaninám ich charakteristickú hebkosť. Ľahko a homogénne sa disperguje vo vode: táto vlastnosť je základom optimalizácie výsledkov. Dodáva odevom príjemný efekt jemného dotyku a charakteristickú vôňu.

LOGO-SOFT je talianska značka, ktorá po dobu 30 rokov zabalila vaše odevy do najhlbšej a najviac parfumovanej čistoty s viac ako 80 zloženiami, pre akékoľvek škvrny a 20 rôznymi vôňami, aby ste naplnili vaše šatníky sviežimi a sladkými vôňami.

Zloženie : 

  • obsahuje: menej ako 5%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo. Medzi 5% a 15%: aniónové povrchovo aktívne látky. Enzýmy, optické zjasňovače, parfumy. Konzervačné látky: 2-bróm-2-nitropropán-1,3-diol, metylchlórizotiazolinón a metylizotiazolinón.

 varovanie

Dráždi oči a pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s očami, okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Tento materiál a jeho obal musia byť zneškodnené bezpečným spôsobom. Po použití si dobre umyte ruky. Ľudia s citlivou alebo poškodenou pokožkou by sa mali vyvarovať dlhšieho kontaktu s výrobkom.

     safe_icon_01      safe_icon_02      nevdychujte

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: