Pánsky strojček na holennie Gillette Fusion Proglide Styler 3 v 1

Novinka Tip
Značka: Made in China
18,25 € 15,21 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.8.2020

univerzálny strojček Gillette 3 v 1 pre dokonalé holenie a zastrihávanie

  • zastrihávač je vhodný ako na tvár, tak aj na telo - dokonale oholí a presne ohraničí
  • oreže, oholí,  tvaruje
  • vybavený tromi vymeniteľnými hrebeňmi (2 mm, 4 mm, 6 mm)

     

Detailné informácie

Podrobný popis

Pánsky strojček na holennie Gillette Gillette Fusion Proglide Styler 3 v 1

Gillette Styler sa rovnomerne oreže, dokonale oholí a presne ohraničí. Styler má všetko, čo potrebujete na dosiahnutie akéhokoľvek účesu tváre:

  1. Orezať - Vodotesný zastrihávač je vybavený tromi vymeniteľnými hrebeňmi (2 mm, 4 mm, 6 mm) pre konzistentnú dĺžku a prispôsobenie kontúr; Zastrihávanie pomocou technológie od Braun. Obsahuje 3 zastrihávacie hrebienky pre rôznu dĺžku.
  2. Holenie - Holiace čepele Gillette ProGlide pre mužov, od značky, ktorej dôverujete, poskytujú hladké a pohodlné oholenie; 
  3. Edge - Precision Trimmer vytvára ostré, definované línie a dokončovacie dotyky. 
  4. Vďaka technológii vyvinutej spoločnosťou Braun je Styler nepremokavý a bezpečný pre sprchovanie, vďaka čomu sa môžete počas sprchovania orezávať. Univerzálny štýl vám umožní ľahko zvládnuť akýkoľvek štýl pomocou jedného nástroja precíznosti. Ak chcete dosiahnuť neuveriteľný výkon, oholte sa pomocou akejkoľvek kazety s žiletkou Gillette Fusion5. jemnejším lamelám s najpokrokovejším poťahom od Gillette, ktorý znižuje trenie, ponúka ľahký sklz a menej vytrhávanie a ťahanie fúzov. Zvlhčujúci pásik Lubrastrip je väčší než predtým a obsahuje minerálny olej a zvlhčujúce polyméry, ktoré umožňujú holiacemu strojčeku hladko kĺzať po pokožke aj pri opakovaných ťahoch. 

Použitie:  zastrihávacieho hrebienka Hrebienok nasaďte pod uhlom 90 stupňov, potom otočte okolo osi tak, aby zacvakol na miesto. Odobratie zastrihávacieho hrebienka Uvoľňovacie tlačidlo posuňte vpred. Použitie holiacej hlavice Holiacu hlavicu nasaďte pod uhlom 90 stupňov, potom otočte okolo osi tak, aby zacvakla na miesto. Odobratie holiacej hlavice Uvoľňovacie tlačidlo posuňte vpred. Zapnutie holiaceho strojčeka Stlačenie tlačidla aktivuje činnosť batériového holiaceho strojčeka alebo funkciu zastrihávania. Čistenie pod tečúcou vodou 1. Západka zastrihávača sa otvorí stlačením tlačidla proti hrotom zastrihávača. 2. Strihač po každom použití opláchnite pod teplou tečúcou vodou. Upozornenie Tento prístroj nie je určený pre používanie deťmi alebo osobami so zníženými fyzickými, senzorickými alebo duševnými schopnosťami, pokiaľ nie sú pod dohľadom osoby, ktorá je zodpovedná za ich bezpečnosť. Odporúčame uchovávať prístroj mimo dosahu detí. Dbajte na to, aby deti prístroj nepoužívali na hranie. Keď je batéria vybitá alebo sa dlhšiu dobu nepoužíva, môže vytiecť. Batériu včas vyberte, aby ste ochránili seba aj prístroj, a pri manipulácii s vytečenou batériou zabráňte kontaktu s pokožkou. Výmena batérie Batériu vymieňajte iba, ak je holiaci strojček úplne suchý. Prístroj neskladujte a nepoužívajte, ak je batéria vybitá. Spodnú časť rukoväte holiaceho strojčeka otočte proti smeru hodinových ručičiek a jemne potiahnite. Vložte batériu typu AA. Špičku rukoväti holiaceho strojčeka nasaďte späť a jemne s ňou otáčajte v smere hodinových ručičiek, kým bezpečne nezapadne na miesto. Po každej výmene batérií naneste na zastrihávač niekoľko kvapiek jemného oleja, aby ste pomohli zachovať efektívnosť zastrihávače.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: