Sheba Delikatesse krmivo pre mačky - 85 g

0,65 € 0,54 € bez DPH

Zvoľte variant

kompletné krmivo pre dospelé mačky

  • Sheba Fine Flakes je špeciálna rada s lahodnými vločkami v topiacom sa želé
  • pre dospelé a staršie mačky (+12 mesiacov)
  • výber zo 4 druhov chutného mäsa, živočíšnymi produktmi a minerálmi

sheba-2021

Detailné informácie

náplň: s morčacím mäsom - 85 g
Skladom (10 ks)
0,65 €
0,54 € bez DPH
náplň: s kačacím mäsom - 85 g
Skladom (9 ks)
0,65 €
0,54 € bez DPH
náplň: s hydinovým mäsom - 85 g
Skladom (10 ks)
0,65 €
0,54 € bez DPH
náplň: s kuracím mäsom - 85 g
Skladom (10 ks)
0,65 €
0,54 € bez DPH

Podrobný popis

Sheba Delikatesse krmivo pre mačky - 85 g

https://www.sheba.de/produkte/genuss-fur-jeden-tag/sheba-portionsbeutel-multipack-delikatesse-in-gelee-geflugel-variation-40-x-85g-40x40x85g-multipack

Kuchárske potešenie vo vlastnej triede. Vaša mačka bude milovať jemné kúsky mäsa v šťavnatom želé. Každý deň podávajte svojim zamatovým labkám chutné jedlá.

Na radosť všetkých mačiek je SHEBA® už viac ako 30 rokov odborníkom na receptúry mokrých krmív. Kulinárske lahôdky pre každý deň v rade chutí a textúr, ktoré vaša mačka pozná a miluje, vyrobené z prírodných a vysoko kvalitných surovín: Rôznorodý výber kvalitného krmiva pre mačky uspokojí aj tie najnáročnejšie mačky v ich túžbe vychutnať si veľmi špeciálne jedlo každý deň.

Sheba Fine Flakes je špeciálna rada s lahodnými vločkami v topiacom sa želé - ideálna voľba na navodenie ústia náklonnosti

  • s morčacím mäsom - zloženie: Mäso a živočíšne vedľajšie produkty (42%, z toho 94% prírodné *, z toho 4% morčacie), minerály, cukor. * prírodné zložky.
  •  s kuracím mäsom - zloženie: Mäso a živočíšne vedľajšie produkty (42%, z toho 94% prírodné *, z toho 4% kuracie mäso), minerály, cukor. * prírodné zložky
  • s kačacím mäsom - zloženie: Mäso a živočíšne vedľajšie produkty (42%, z toho 94% prírodné *, z toho 4% kačica), minerály, cukor. * prírodné zložky.
  • s hydinovým mäsom - zloženie: Mäso a živočíšne vedľajšie produkty (42%, z toho 94% prírodné *, z toho 4% hydina), minerály, cukor. * prírodné zložky.

ANALYTICKÉ KOMPONENTY

bielkoviny 7,7%
Obsah tuku 4,8%
Anorganické látky 1,7%
Surová vláknina 0,3%
vlhkosť 85,0%

Odporúčanie:
Kompletné krmivo pre dospelé mačky, dodržujte kŕmne množstvo podľa odporúčaní pre kŕmenie na obale. 

Odporúčanie pre kŕmenie: Odporúčame podávať zmes vlhkého a suchého krmiva SHEBA®. 3 kg telesnej hmotnosti: 2 vrecká + 10 g suchého jedla denne. 4 kg telesnej hmotnosti: 2 vrecká + 20 g suchého jedla denne. 5 kg telesnej hmotnosti: 3 vrecká + 15 g suchého jedla denne. Zaistite čerstvú pitnú vodu. Podávajte jedlo pri izbovej teplote.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: