Persil Discs Color 4 v 1 Kapsule na pranie - 40 ks

11,99 € 9,99 € bez DPH 0,30 € / 1 ks
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2022

v jedinečnom a patentovanom 4-komorovom dizajne

  • unikátny výkon 4 v 1 pre hlboké čistenie výsledkov prania
  • gély v štyroch komorách zostávajú chránené, až kým sa pri kontakte s vodou nerozpustia
  • ľahko rozpustné už od 20°C

nemecko-mapa   persil-discs      Persil3

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsule na pranie Persil Discs Color 4 v 1 - 42 ks na farebné prádlo

persil-discs

Persil predstavuje nový rozmer pri praní: prvé 4-komorové disky v kategórii dávkovaných pracích prostriedkov. Štyri jednotlivé komory zaisťujú optimálne koordinovaný pranie, pokiaľ ide o odstraňovanie škvŕn, jas, starostlivosť o vlákno a sviežu vôňu. 

Unikátny výkon 4 v 1 pre hlboké čistenie výsledkov prania - to sú nové disky Persil. Inovatívny 4-komorový systém ponúka perfektné riešenie všetkých problémov s praním bielizne iba s jedným optimálne predávkovaným výrobkom v najmodernejšom dizajne. Štyri gélové komory majú všetko: škvrny sa silne odstraňujú, farebné textílie si zachovávajú svoju pôvodnú svietivosť dlhšie a biela bielizeň je žiarivo biela. Vyvážená receptúra ​​kombinuje pranie s modernou starostlivosťou o vlákna. Vybratá kombinácia vôní tiež zaisťuje mimoriadne dlhotrvajúci zážitok z čerstvosti.

4 komory pre plný výkon

Gély v štyroch komorách zostávajú chránené, až kým sa pri kontakte s vodou nerozpustia, a potom zámerne rozvinú svoju plnú silu počas procesu prania - dokonca aj pri nízkych teplotách prania od 20 ° C. Manipulácia je jednoduchá: jednoducho vložte jeden z preddávkovaných diskov do prázdneho koša na umývanie, vložte do práčky bielizeň, vyberte program prania a ste hotoví. Správne naplnenie práčky zabraňuje predávkovaniu Persil Discs detergentom, a tým prispieva k väčšej udržateľnosti. Film rozpustný vo vode je 100% biologicky odbúrateľný.

Persil 4v1 s technológiou Deep Clean sú prvým dávkovaným pracím prostriedkom na trhu, ktorý v sebe spája výhody 4 účinných produktov v jedinečnom a patentovanom 4-komorovom dizajne. . Enzým mix Persil odstraňuje odolné škvrny hlboko vnútri a tiež zaisťuje žiarivé čistoty, dlhotrvajúcu sviežosť a jemnú starostlivosť tkaniny - to všetko v jedinom disku.

Zloženie:

  • 15 - 30%: aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky; 5 - 15%: mydlo; menej ako 5%: fosfonáty.Ostatné zložky: optické zjasňovače.

Upozornenie:   varovanie

Spôsobuje podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné živočíchy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po kontakte s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody. Pri kontakte s očami: Opláchnite opatrne vodou niekoľko minút. Ak je to možné, odstráňte všetky existujúce kontaktné šošovky. Pokračujte v oplachu. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadať lekársku pomoc / pozornosť. Pri požití: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Zavolajte centrum pre kontrolu jedov alebo lekára okamžite. Ak potrebujete lekársku pomoc, mali by ste mať obal alebo etikety. Len úplne vyprázdnite obal recyklovateľných materiálov.

safe_icon_01      nevdychujte      safe_icon_02

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie