O Z N A M __ P R E __ Z Á K A Z N Í K O V - z dôvodu čerpania dovolenky budú objednávky prijaté 23.júla.2021 po 12:00 hodine, vybavené postupne po 2. auguste 2021. Ďakujeme za pochopenie.

Kapsule na pranie Persil Duo-caps Color - 30 ks

9,75 € 8,13 € bez DPH 0,33 € / 1 ks
Skladom (3 ks)

nové dvojkomorové perlovité kapsule na farebné prádlo s novou formulou

  • jedna komora obsahuje vysoko koncetrovaný gél, obsahuje posilňovač žiarivých a jasných farieb
  • druhá komora obsahuje vysoko koncentrovaný tekutý odstraňovač škvŕn
  • ľahko rozpustné už od 20°C

nemecko-mapa     lifetimes    Persil3         

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsule na pranie Persil Duo-caps Color - 30 ks

dvojkomorové perlovité kapsule na farebné prádlo

  • jedna komora obsahuje vysoko koncetrovaný gél, obsahuje posilňovač žiarivých a jasných farieb
  • druhá komora obsahuje vysoko koncentrovaný tekutý odstraňovač škvŕn
  • ľahko rozpustné už od 20°C, vhodné na pranie pr teploty 20°- 60°C

Väčšia komora s modrým koncentrovaným gélom obsahuje posilňovač žiarivých a jasných farieb, ktorý odstráni aj tie najmenšie usadeniny ako sú častice vodného kameňa a nečistôt, a tým tak uchováva farby aj po niekoľkonásobnom vypraní. Vysoko koncentrované povrchovo aktívne látky, špeciálne enzýmy a takzvaný inhibítor zabraňujú prenosu farieb, sú všetky obsiahnuté v modrej komore. Menšie komora s tmavomodrým koncentrovaným gélom obsahuje vysoko koncentrovaný tekutý odstraňovač škvŕn. Okrem povrchovo aktívnych látok obsahuje aj enzýmy, ktoré odstráni aj tie najodolnejšie škvrny.

Zloženie:

  • 15 až 30% aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo 5-15% <5% fosfonáty, fluorescenčné látky, enzýmy, parfumy (Butylfenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool)

Upozornenie:   varovanie

Spôsobuje podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné živočíchy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po kontakte s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody. Pri kontakte s očami: Opláchnite opatrne vodou niekoľko minút. Ak je to možné, odstráňte všetky existujúce kontaktné šošovky. Pokračujte v oplachu. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadať lekársku pomoc / pozornosť. Pri požití: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Zavolajte centrum pre kontrolu jedov alebo lekára okamžite. Ak potrebujete lekársku pomoc, mali by ste mať obal alebo etikety. Len úplne vyprázdnite obal recyklovateľných materiálov.

safe_icon_01      nevdychujte      safe_icon_02

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JV Avatar autora | 4.10.2018
Veľmi spokojná