Adidas Ice Dive pánska darčeková sada

7,49 € 6,24 € bez DPH
Skladom (6 ks)

osviežujúce morské výťažky v darčekovej sade

  • Adidas Ice Dive sprchový gél a šampón 250ml - 1 ks
  • Adidas Ice Dive deo body spray 150ml - 1 ks
  • Adidas kozmetická pánska taška

 

  

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Adidas Ice Dive darčeková sada

Adidas Ice Dive sprchový gél - Adidas Ice Dive sa bude páčiť všetkým aktívnym mužom, ktorí radi športujú a naplno si aktívne užívajú každý deň. Adidas Ice Dive prekvapí svojou modernosťou a rafinovanosťou. Ľadovo chladivá vôňa Adidas Ice Dive s prvkami zelene a citrusov je doladená tónmi santalového a orientálneho dreva. Viacúčelová receptúra ​​3v1: hydratuje vaše telo, čistí tvár, upravuje vlasy.

Adidas Ice Dive deo body spray 150m

  • Chráni pred nepríjemnými telesnými pachmi
  • Na základe rovnomenného parfumu
  • Hlava: bergamot, mandarínka a grapefruit
  • Srdce: santalové drevo, pelargónie a pačuli
Pánsky dezodorant v spreji Adidas Ice Dive chráni pred nepríjemnými telesnými pachmi a vychádza z rovnomenného parfumu, ktorý začína sviežo bergamotom, mandarínkou a grapefruitom a v srdci kombinuje santalové drevo, pelargónie a pačuli. Zaokrúhľujú ju fazuľa tonka, vanilka a jantár.
 
UPOZORNENIE: Extrémne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí môže prasknúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčiť. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zápalný zdroj. Neotvárajte násilím, neprepichujte ani nespáľte, a to ani po použití. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 ° C. Držte mimo dosahu detí. Vyprázdnite iba nádobu do odpadkového koša. Používajte iba v súlade s určeným účelom. Zabráňte kontaktu s očami a hlbokému vdýchnutiu. Nestriekajte na podráždenú alebo zlomenú pokožku. Nepoužívajte v oblasti genitálií.
 
Zloženie: BUTANE-PROPANE-ISOBUTAN, ALKOHOL DENAT., PERFUME / FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, Limelol, menthyl PCA ETHYL menthan CARBOXA, CENTRUM

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: