Côte d´or mini čokoládky - 1000 g

11,99 € 9,99 € bez DPH 0,11 € / 1 ks
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
7.4.2020

lahodné, mliečne čokoládky v tvare slona v darčekovej krabici

  • naplnené lieskovými orieškami (7,5%), mandľami (6%) a mandľovým krémom (51%)
  • balenie obsahuje 106 ks mini čokoládiek

 cote_d_or_2009_logo-2     cocoalife_logo    francúzsko

Detailné informácie

Podrobný popis

Côte d´or mini čokoládky - 1000 g

lahodné, mliečne čokoládky v tvare slona v darčekovej krabici

  • naplnené orechovou pralinkou vyrobenou z lieskových orechov a mandlí
  • balenie obsahuje 106 ks

cocoa life    Program už zahŕňa čokolády Cadbury Dairy Milk Chocolates vo Veľkej Británii a Írsku, Côte d'Or v Belgicku a vo Francúzsku, Freia a Marabou v   škandinávskych krajinách a sušienky Oreo v celej Európe.

Poslaním programu Cocoa Life je vytvoriť stabilný dodávateľský reťazec kakaových bôbov a zároveň zaviesť pozitívne zmeny v živote poľnohospodárov a predchádzať klimatickým zmenám v šiestich krajinách, z ktorých sa získava kakao: Ghana, Pobrežie Slonoviny, Indonézia, India, Dominikánska republika a Brazília.

Do konca roku 2017 sa program vzťahoval na 120 500 poľnohospodárov žijúcich v 1 085 komunitách. Nezávislý výskum ukázal, že v Indonézii v komunitách Cocoa Life sa ročný príjem kakaa zvýšil o 37 percent. a poľnohospodári zaznamenali zvýšenie úrovne plodín o 10% Táto iniciatíva tiež prispela k výsadbe vyše milióna stromov. Okrem toho spoločnosť prostredníctvom programu Cocoa Life zvýšila svoj podiel trvalo udržateľne získaného kakaa na 35 percent, čo je oproti roku 2016 nárast o 14 percentuálnych bodov.

Cieľom programu Kakaový život je vytvoriť prosperujúce a stabilné spoločenstvá pestujúce kakao tak, že pokryje vyše 200 000 poľnohospodári v šiestich krajinách a do roku 2022 poskytujú podporu viac ako miliónu ľudí. Cieľom spoločnosti Mondelēz International je udržateľné získavanie všetkých dodávok kakaa, najmä prostredníctvom programu Cocoa Life. Program Cocoa Life, ktorý je založený na spolupráci s poľnohospodármi, mimovládnymi organizáciami, dodávateľmi a vládnymi inštitúciami, je súčasťou iniciatívy Mondelēz International Impact For Growth, ktorá sa snaží o rozvoj podnikania spôsobom, ktorý umožňuje pozitívne globálne zmeny. 

Zloženie: Cukor, kakaová hmota, lieskové orechy (7,5%) , sušené mlieko, rastlinný tuk (palmové jadro, dlaň), plnotučné mlieko , kakaové maslo, mandle,  mliečny tuk, sójový lecitín, slnečnicový lecitín, arómy Mliečna čokoláda obsahuje: kakaové sušiny: minimálne 35%; Mlieko v sušine: minimálne 18%.

Dodatočné parametre

Kategória: cukríky
Záruka: 12.07.2020

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
VB Avatar autora | 5.4.2020
kvalitná chutná čokoláda
5
AU Avatar autora | 23.3.2020
Dezert sa oplatí, su 2 druhy tychto cukríkov, ja som najprv jedla väčšie co je asi 2 a pol krat väčší cukrik, to tu aale nemaju, toto balenie je pekné, vhodné ako darček.. Cukríky chuťou podobne dezertu Tatiana, aj lepšie:)