Viakal Anticalcare WC gél 3 in 1 - 750 ml

2,79 € 2,33 € bez DPH 0,37 € / 100 ml
Skladom (17 ks)
Môžeme doručiť do:
12.5.2021

proti vodnému kameňu (najpredávanejší v Taliansku)

  • pomáha odstraňovať baktérie v kúpeľni - pre dôkladnú hygiene
  • odstraňuje až 100% vodného kameňa (testované na bežných povrchoch kúpeľne)
  • aktívne nad aj pod hladinou vody

taliansko-mapa    viakal-logo

Detailné informácie

Podrobný popis

Viakal Anticalcare WC gél 3 in 1 - 750 ml

proti vodnému kameňu (najpredávanejšie v Taliansku)

  • pomáha odstraňovať baktérie v kúpeľni pre dôkladnú hygiene
  • odstraňuje až 100% vodného kameňa (testované na bežných povrchoch kúpeľne)
  • odstraňuje usadeniny vodného kameňa priamo na mieste, kde sa nečistoty lepia a usadzujú
  • aktívne nad aj pod hladinou vody
  • zabraňuje tvorbe vodného kameňa
  • odstraňuje inkrustácie
  • zanecháva priehľadný film, ktorý umožňuje vode efektívne prúdiť po povrchoch toalety

Odvápňovač 750 ml Viakal WC gél dodáva vašej toalete čistotu a hygienu a zanecháva trvalý lesk! Odstraňuje tiež usadeniny vodného kameňa priamo na mieste, kde sa nečistoty lepia a usadzujú. Aktívne nad aj pod vodnou hladinou. Viakal WC Gél vďaka svojej špeciálnej technológii dlhodobo zabraňuje tvorbe vodného kameňa. V skutočnosti zanecháva priehľadný film, ktorý umožňuje vode efektívne prúdiť po povrchoch toalety a pomáha tak predchádzať tvorbe vodného kameňa.

Kúpeľňa Viakal 3 v 1 nielenže odstraňuje vodný kameň, vodné škvrny a zvyšky mydla, ale za účelom dôkladnej hygieny aj ničí baktérie. Ideálne na pravidelné použitie na toalete, aby ste každý deň získali čisté a lesklé povrchy. Toaletný gél Viakal ponúka nielen hlboké čistenie, ale aj trvalý lesk. Jeho špeciálna receptúra ​​vytvára bariéru, ktorá zabraňuje opätovnému výskytu vodných škvŕn, a to aj v oblastiach s vodou s vysokou tvrdosťou. Jeho vzorec rešpektuje povrchy, a preto ho možno používať každý deň.

Návod na použití: POUŽÍVAJTE OCHRANNÉ RUKAVICE. Uzáver odolný proti otvoreniu deťmi! Otvoriť: Stlačte plochy na oboch stranách uzáveru a otočte v protismere hodinových ručičiek

Neriedený - intenzívna dezinfekcia:

Záchodové misy a toalety: aplikujte pod okraj (cca 80ml) a nechajte pôsobiť 15 minút. Pre ešte účinnejšie likdvidaci mikroorganizmov a odstránenie škvŕn nechajte pôsobiť cez noc.

Kuchyňa / kúpeľňa odtoky: pre dezinfekciu a odstránenie nepríjemného zápachu nalejte do odpadu a nechajte 5 minút pôsobiť.

Umývadlá: nalejte do odtoku a prepadu a nechajte 5 minút pôsobiť, potom dôkladne opláchnite.

Riedený - dezinfekcia:

Podlahy a pracovné plochy: pridajte 120 ml prípravku Domestos do 5l vody. Nie je potrebné oplachovať. Nepoužívajte neriedený na podlahy. Hubky a handričky na riad: pridajte 120 ml prípravku Domestos do vedra naplneného do polovice vodou a namočte na 30 minút.

label-danger      

Bezpečnostné upozornenie: Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Dráždi oči a pokožku. Vysoko toxický pre vodné organizmy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. V prípade kontaktu s očami, okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len podľa návodu. Zabráňte uvoľneniu z nezriedený výrobok priamo do prostredia. Uchovávajte na chladnom mieste a vo vzpriamenej polohe. Uchovávajte len v pôvodnej nádobe.Prázdna fľaša nepoužívajte na iné účely, na likvidáciu vypláchnite vodou a dať do odpadu. Dráždivé.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: