Glorix O2 čistiaci prostriedok WC gél - 750 ml

1,69 € 1,41 € bez DPH 0,23 € / 100 ml
Skladom (24 ks)

s aktívnym kyslíkom pre všetky sanitárne zariadenia vo vašej kúpeľni a toalete

  • tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok,  čistí hygienicky bez bielidla
  • žiadne škvrny od bielidla, bez zápachu bielidla
  • účinne odstraňuje vodný kameň

Detailné informácie

Podrobný popis

Glorix O2 WC gél - 750 ml

Glorix O2 - 750 ml - WC čistič Glorix O2 s aktívnym kyslíkovým zložením je výkonný hygienický čistič, zvlášť pre všetky sanitárne zariadenia vo vašej kúpeľni a toalete

• Čistí hygienicky bez bielidla
• S aktívnym kyslíkom
• Žiadne škvrny od bielidla, bez zápachu bielidla

Informácie o použití Glorix 100% Anti Lime je až 3x silnejší ako podobné výrobky. Vďaka extra silnému zloženiu odstraňuje tento Power Gel 100% vápna a dokonca čistí aj pod vodou. • WC Power Gel • 100% anti vápno • Funguje aj pod vodou! • Až 3x silnejšie!
S Glorixom je celá vaša toaleta skutočne čistá! S podrobným plánom od spoločnosti Glorix môžete ľahko udržiavať svoju toaletu hygienicky čistú, a to na aj okolo toalety a pod aj nad vodou! 1. Glorix Bleek používajte každý deň na toalete na hygienické čistenie. 2. Okrem toho použite Glorix 100% Anti-Lime na žiarivo bielu toaletu bez vodného kameňa. 3. Vďaka novým toaletným obrúskom Glorix udržiavajte toaletu medzi čisteniami hygienicky čistú. 4. Vyčistite celú oblasť toalety rýchlo, ľahko a hygienicky pomocou nového spreja Glorix Bleach Spray.

Návod na použití: POUŽÍVAJTE OCHRANNÉ RUKAVICE. Uzáver odolný proti otvoreniu deťmi! Otvoriť: Stlačte plochy na oboch stranách uzáveru a otočte v protismere hodinových ručičiek

label-danger      strom

Bezpečnostné upozornenie: Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Dráždi oči a pokožku. Vysoko toxický pre vodné organizmy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. V prípade kontaktu s očami, okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len podľa návodu. Zabráňte uvoľneniu z nezriedený výrobok priamo do prostredia. Uchovávajte na chladnom mieste a vo vzpriamenej polohe. Uchovávajte len v pôvodnej nádobe.Prázdna fľaša nepoužívajte na iné účely, na likvidáciu vypláchnite vodou a dať do odpadu. Dráždivé.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: