Glorix O2 čistiaci prostriedok WC gél - 750 ml

1,69 € 1,41 € bez DPH 0,23 € / 100 ml
Skladom (13 ks)

s aktívnym kyslíkom pre všetky sanitárne zariadenia vo vašej kúpeľni a toalete

  • tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok,  čistí hygienicky bez bielidla
  • žiadne škvrny od bielidla, bez zápachu bielidla
  • účinne odstraňuje vodný kameň

Detailné informácie

Podrobný popis

Glorix O2 WC gél - 750 ml

Glorix O2 - 750 ml - WC čistič Glorix O2 s aktívnym kyslíkovým zložením je výkonný hygienický čistič, zvlášť pre všetky sanitárne zariadenia vo vašej kúpeľni a toalete

• Čistí hygienicky bez bielidla
• S aktívnym kyslíkom
• Žiadne škvrny od bielidla, bez zápachu bielidla

Informácie o použití Glorix 100% Anti Lime je až 3x silnejší ako podobné výrobky. Vďaka extra silnému zloženiu odstraňuje tento Power Gel 100% vápna a dokonca čistí aj pod vodou. • WC Power Gel • 100% anti vápno • Funguje aj pod vodou! • Až 3x silnejšie!
S Glorixom je celá vaša toaleta skutočne čistá! S podrobným plánom od spoločnosti Glorix môžete ľahko udržiavať svoju toaletu hygienicky čistú, a to na aj okolo toalety a pod aj nad vodou! 1. Glorix Bleek používajte každý deň na toalete na hygienické čistenie. 2. Okrem toho použite Glorix 100% Anti-Lime na žiarivo bielu toaletu bez vodného kameňa. 3. Vďaka novým toaletným obrúskom Glorix udržiavajte toaletu medzi čisteniami hygienicky čistú. 4. Vyčistite celú oblasť toalety rýchlo, ľahko a hygienicky pomocou nového spreja Glorix Bleach Spray.

Návod na použití: POUŽÍVAJTE OCHRANNÉ RUKAVICE. Uzáver odolný proti otvoreniu deťmi! Otvoriť: Stlačte plochy na oboch stranách uzáveru a otočte v protismere hodinových ručičiek

label-danger      strom

Bezpečnostné upozornenie: Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Dráždi oči a pokožku. Vysoko toxický pre vodné organizmy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. V prípade kontaktu s očami, okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len podľa návodu. Zabráňte uvoľneniu z nezriedený výrobok priamo do prostredia. Uchovávajte na chladnom mieste a vo vzpriamenej polohe. Uchovávajte len v pôvodnej nádobe.Prázdna fľaša nepoužívajte na iné účely, na likvidáciu vypláchnite vodou a dať do odpadu. Dráždivé.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie