O Z N A M __ P R E __ Z Á K A Z N Í K O V - z dôvodu čerpania dovolenky budú objednávky prijaté 23.júla.2021 po 12:00 hodine, vybavené postupne po 2. auguste 2021. Ďakujeme za pochopenie.

Aviváž Lenor Tiefsee Mineralien modrý 1,5 l - 50 praní

3,99 € 3,33 € bez DPH 2,66 € / 1 l
Skladom (1 ks)

s vôňou hlbokomorských minerálov

  • nemecká rada aviváže s dlho pretrvávajúcou vôňou inšpirovanou prírodou
  • chráni a zmäkčuje vlákna, uľahčuje žehlenie a znižuje statickú priľnavosť

nemecko-mapa     zelená pečať  lenor_1   

Detailné informácie

Podrobný popis

Aviváž Lenor Tiefsee Mineralien modrý 1,5 l - 50 praní

Lenora Tiefsee Mineralien / hlbinné minerály / je nová nemecká rad aviváže s dlho pretrvávajúcou vôňou inšpirovanou prírodou. Aviváž vás obklopí čerstvou vôňou, vďaka ktorej môžete zabudnúť na stres každodenného života. Lenor chráni a zmäkčuje vlákna, uľahčuje žehlenie a znižuje statickú priľnavosť. Nepoužívajte na špeciálne tkaniny - GoreTex, mikrovlákno, funkčné tkaniny a termoprádlo.

Upozornenie: dráždi oči, skladujte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí okamžite omyte veľkým množstvom vody. Pri požití nevyvolávajte zvracanie, dieťaťu hrozí nebezpečenstvo vdýchnutia vytvorené peny, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte toto upozornenie.

safe_icon_01      safe_icon_02      nevdychujte

zelená pečať   Tieto výrobky spĺňajú prísne normy udržateľnosti, ktoré pomáhajú pri ochrane bezpečnosti životného prostredia, podpore efektívneho využívania zdrojov, napr. prostredníctvom podpory koncentrovaných foriem. Sú v súlade s ambicióznymi kritériami dobrovoľne stanovenými združeniami odvetvia výroby čistiacich prostriedkov . Zrozumiteľné informácie pre spotrebiteľa o tom, ako výrobky používať udržateľnejším spôsobom, je dodatočné kritérium , ktoré musia tieto výrobky spĺňať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: